Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı)

VACUUM CLEANER WITH BATTERY OPERATED (LIGHTS & SOUND)


Koli içi:adet
CBM (M3): 0,120

ÜRÜN AÇIKLAMASI:
Sesli,Işıklı, Elektrikli Oyuncak Süpürge;
Süpürgeyi çalıştırdıgınızda sesler, farklı renklerde ışıklar ve toz görünümü olan beyaz boncukların yuvarlak çizerek hareketini saglar. Evde kullandıgınız elektrikli dikey süpürgelerin oyuncak ve minimalize edilmiş hali gibidir. Çocuklarınızın severek oynayabilecegi anneler evlerini süpürürken çocukların da süpürge sayesinde el becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Süpürgenin şıklıgı ile evinize yakışır bir oyuncak olacaktır. Kutu içeriginde 3 farklı temizleme başlıgı bulunur. sopayı kaldırdıgınızda el süpürgesi gibi kısa mesafe kullanım yapılabilir. Sopayı taktıgınızda ise ortalama 63 cm civarı uzunluk ile kullanım ilişkisi saglanır.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
-Kullanım yaşı +3
-Metal parçalar vida vs. içermez.
-Çocuk saglıgına uygun plastik ve boyalardan üretilmiştir.
-Bütün ürünlerimizin Test raporları mevcuttur her ürünün belgesini görmek için Kurumsal - Sertifikalar bölümünden ulaşabilirsiniz.


ÜRÜN İÇİNDEKİ BAŞLICA PARÇALAR:
1 adet dikey tip süpürge
1 adet koltuk arası dar yerler için farklı tipte başlık
1 adet kısa kullanım için farklı tipte süpürge başlıgı
1 adet süpürge borusu
Yuvarlak boncuklar çalıştıgında dönen malzemeler
Ürün içeriginde çalıştıgında ses mekanizması ve degişebilen renkler mevcuttur.


ÜRÜN AMBALAJI:
Karton kutu içinde vakum ambalaj 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...