Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı)

VACUUM CLEANER WITH STAND (BATTERY OPERATED,LIGHTS & SOUND & STAND)


Koli içi:adet
CBM (M3): 0,155

ÜRÜN AÇIKLAMASI:
Sesli,Işıklı, Elektrikli Oyuncak Süpürge;
Süpürgeyi çalıştırdıgınızda sesler, farklı renklerde ışıklar ve toz görünümü olan beyaz boncukların yuvarlak çizerek hareketini saglar. Evde kullandıgınız elektrikli dikey süpürgelerin oyuncak ve minimalize edilmiş hali gibidir. Çocuklarınızın severek oynayabilecegi anneler evlerini süpürürken çocukların da süpürge sayesinde el becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Süpürgenin şıklıgı ile evinize yakışır bir oyuncak olacaktır. Kutu içeriginde 3 farklı temizleme başlıgı bulunur. Sopayı kaldırdıgınızda el süpürgesi gibi kısa mesafe kullanım yapılabilir. Sopayı taktıgınızda ise ortalama maksimum 65 cm civarı uzunluk ile kullanım ilişkisi saglanır. Süpürgedeki borular birbirine gecebilen oldugundan seviye içerigindeki aparatlar sayesinde 60cm 55cm olarak 3 farklı boy olarak da kısaltılıp kullanım saglanılabilir.


NOT: Bu üründe ayrıyetten stand vardır. Kullanım sonrası ürünü standına koyup herhangi bir yerde dikey muhafaza etmenizi saglar.
Standdaki 5 cm uzunlugundaki borular şeklindeki aparatlar ile kısaltılıp arttılılabilir.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
-Kullanım yaşı +3
-Çocuk saglıgına uygun plastik ve boyalardan üretilmiştir.
-Bütün ürünlerimizin Test raporları mevcuttur her ürünün belgesini görmek için Kurumsal - Sertifikalar bölümünden ulaşabilirsiniz.


ÜRÜN İÇİNDEKİ BAŞLICA PARÇALAR:
1 adet dikey tip süpürge
1 adet dikey süpürge Standı
1 adet koltuk arası dar yerler için farklı tipte başlık
1 adet kısa kullanım için farklı tipte süpürge başlıgı
1 adet süpürge borusu
2 adet 5 er cm lik uzunluk kısaltma yükseltme aparatı
Yuvarlak boncuklar çalıştıgında dönen malzemeler
Ürün içeriginde çalıştıgında ses mekanizması ve degişebilen renkler mevcuttur.


ÜRÜN AMBALAJI:
Karton kutu içinde vakum ambalaj

ENGLISH:
VACUUM CLEANER WITH BATTERY OPERATED (LIGHTS & SOUND)

NOTES: WITH STAND MEAN YOU CAN PUT THE VACUUM CLEANER ON STAND. THIS SET TOGETHER WITH THE STAND.

IN THE BOX: 8 PCS

MADE IN TURKEY
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...