Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı)

Hakkımızda

 
 
Firmamız 1965 yılından bu yana oyuncak pazarında ilk sıralarda gelen yerli üretim firmalarından biridir.
 
  •      Firmamız kalite departmanının talebi ve tedarikçilerimize güven sağlamak amacıyla, “Uçar Oyuncak San ve Tic Ltd Şti” DQS Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti. tarafından Smeta SEDEX - 4 Pillar şartlarına göre denetlenmiş ve standart şartlarına uygun olduğunu gösteren uygunluk belgesine sahiptir.
 
  • ISO9001-14001-22000-18001 belgelerini de kalite belgelerimiz arasında bulabilirsiniz.
 
  • Kendini sürekli olarak yenileyen firmamız; son teknolojiye sahip makine parkuru ve yüz elli kişilik çalışan kadrosu ile dokuz bin metrekare içerisinde plastik oyuncak üretimi yaptaktayız. Ürün çeşitliliğimize yeni ürünler ekleyerek markamızı canlı tutmak hedefimizdir.
 
  • Tüm ürünlerimiz tasarım aşamasında Intertek firması tarafındanEN71-1-2-3ve diğer gerekli testlerle onaylanarak, oyuncak yönetmeliğine ve standartlarına uygun şekilde üretilir. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...