Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı)

PATISSERIE CASHIER


  • UCAR PATISSERIE SHOP CASHIER (LIGHT, SOUND AND REAL CALCULATOR)
UCAR PASTANE RESTAURANT KASIYERI (SESLİ,IŞIKLI VE ÇALIŞAN HESAP MAKİNALI)
  • Koli içi adeti: 10
  • CBM (M3): 0.265
 
  • ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kredi kartı, Pos cihazı, gerçek Hesap makinası ve elektronik barkod okuyucusu bulunun kasiyer ürünü ile çocukların paraları tanımalarını, alışveriş yapmalarını ögretir. Egitici bir ürün olan kasiyer, içerisindeki Pasta ve tatlı malzemeleri olması nedeniyle Pastaları servis tepsisine koyup pasta,dondurma ve tatlı servis edilebilir. Ürünün içeriginde hesap makinasını kullanarak hesap yapmalarını para birimlerini girerek toplama çıkarma bölme çarpma vs. işlemlerini saglayabilirler. Barkod okuyucu butonun butonuna basıldıgında kırmızı ışık ve ''bip'' sesi ile gerçegi aratmamaktadır. Kredi kartını pos cihazına temassız ödeme yapabilir veya pos cihazının içine koyabilirler. Günlük hayattaki yaşantılarımıza daha çabuk ayak uydurmalarına yardımcı olan pastane kasiyeri ürünü ile çocuklarımız hem eglenir hemde ögrenir!

  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

-Kullanım yaşı +3 yaş
-Çocuk saglıgına uygun plastik ve boyalardan üretilmiştir.
-Bütün ürünlerimizin Test raporları mevcuttur her ürünün belgesini görmek için Kurumsal - Sertifikalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

  • ÜRÜN İÇİNDEKİ BAŞLICA PARÇALAR:

1 adet tezgah
1 adet ekran
1 adet mikrofon ve düğmesi
1 adet kasa kapağı ve düğmesi
1 adet terazi ve kadranı
1 adet Elektronik Hesap makinası
1 adet Elektronik Barkod okuyucu
1 adet Pos cihazı
1 adet tatlı servis tepsisi
1 adet çubuk dondurma
2 adet külah dondurma
1 adet mavi makaron
1 adet pembe makaron
2 adet cupcake
5 adet kağıt 6 adet bozuk para
Çeşitli etiketler
 

  • ÜRÜN AMBALAJI:

Karton Kutu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...