Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı)

COSMETICS STORE


  • UCAR COSMETICS SHOP CASHIER (LIGHT, SOUND AND REAL CALCULATOR)
UCAR KOZMETİK ÜRÜNLERi VE GÜZELLİK SALONU KASIYERI (SESLİ,IŞIKLI VE ÇALIŞAN HESAP MAKİNALI)
  • Koli içi adeti: 10
  • CBM (M3): 0.265
 ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kredi kartı, Pos cihazı, gerçek Hesap makinası ve elektronik barkod okuyucusu bulunun kasiyer ürünü ile çocukların paraları tanımalarını, alışveriş yapmalarını ögretir. Egitici bir ürün olan kasiyer, içerisindeki çocuklar için özel olarak üretilmiş sürülebilir makyaj setleri ile makyaj yapabilir gerçegi aratmayan aynası ile kendilerine bakabilir ve çocuklara özel olarak tasarlanan özel silikon taragı vs aksesuarları ile güzellik dükkanını aratmaz. Ürünün içeriginde hesap makinasını kullanarak hesap yapmalarını para birimlerini girerek toplama çıkarma bölme çarpma vs. işlemlerini saglayabilirler. Barkod okuyucu butonun butonuna basıldıgında kırmızı ışık ve ''bip'' sesi ile gerçegi aratmamaktadır. Kredi kartını pos cihazına temassız ödeme yapabilir veya pos cihazının içine koyabilirler. Günlük hayattaki yaşantılarımıza daha çabuk ayak uydurmalarına yardımcı olan güzellik salonu kasiyeri ürünü ile çocuklarımız hem eglenir hemde ögrenir!

  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

-Kullanım yaşı +3 yaş
-Çocuk saglıgına uygun plastik ve boyalardan üretilmiştir.
-Bütün ürünlerimizin Test raporları mevcuttur her ürünün belgesini görmek için Kurumsal - Sertifikalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

  • ÜRÜN İÇİNDEKİ BAŞLICA PARÇALAR:

1 adet tezgah
1 adet ekran
1 adet elektronik hesap makinası
1 adet elektronik barkod okuyucu
1 adet post cihazı
1 adet kasa kapak ve açma düğmesi

1 adet mikrofon ve mikrofon düğmesi
1 adet tepsi
1 adet sepet

1 adet silikondan çocuklar için özel tasarlanmış saç tarağı
1 adet kalp şeklinde aynalı göz farı kutusu
3 adet çocuklar için özel olarak üretilmiş gerçek sürülebilir göz farları
1 adet aplikatör
1 adet parfüm
1 adet oje
1 adet ruj
1 adet çiçek toka
1 adet kalp toka
1 adet pembe şişe
5 adet kağıt para
6 adet bozuk para
Çeşitli etiketler
 

  • ÜRÜN AMBALAJI:

Karton Kutu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...