Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı)

Kesilebilir Meyveler (10 Parça)


Fruit Mix Kesilebilir Cırt bantlı Meyveler (10 Parça) 
Koli içi adeti: 100

CBM (M3): (Sorunuz)

ÜRÜN AÇIKLAMASI:
İçerisindeki her meyve 2 parçadan oluşur. Meyvelerin ortasındaki cırt bant sayesinde ürünler bir bütün olur. Kesmek için önce IML Baskılı Kesme tabagını meyvelerin altına koyunuz ardından kesmek istediginiz meyvenin ortasına yumuşak plastikli bıçagımızı koyup bastırdıgınızda meyveler 2 parçaya bölünür. Ürün Pvc elçekli ambalaj sayesinde toz vs içermez. Koli içinde asörti 2 model çıkmaktadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
-Kullanım yaşı +36 Ay
-Metal parçalar vida vs. içermez.
-Çocuk saglıgına uygun plastik ve boyalardan üretilmiştir.
-Bütün ürünlerimizin Test raporları mevcuttur her ürünün belgesini görmek için Kurumsal - Sertifikalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN İÇİNDEKİ BAŞLICA PARÇALAR:
Ürün 1:
1 adet 2 parçadan oluşan Tampon baskılı Karpuz
1 adet 2 parçadan oluşan Tampon baskılı Limon

1 adet 2 parçadan oluşan Tampon baskılı Üzüm
1 adet Meyve Kesme Bıçagı
1 adet IML Baskılı sökülmez etiketli kesme tabagı
6 adet Meyveler içine yapışık Cırt Bant


Ürün 2:
1 adet 2 parçadan oluşan Tampon baskılı Çilek
1 adet 2 parçadan oluşan Muz
1 adet 2 parçadan oluşan Tampon baskılı Portakal
1 adet Meyve Kesme Bıçagı
1 adet IML Baskılı sökülmez etiketli kesme tabagı
6 adet Meyveler içine yapışık Cırt Bant


ÜRÜN AMBALAJI:
Karton elçekli PVC torba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...