Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı)

CASHIER WITH BATTERY OPERATED  (LIGHT, SOUND AND CALCULATOR)


UÇAR SÜPER MARKET KASİYER (SESLİ,IŞIKLI VE GERÇEK HESAP MAKİNASI)
UCAR CASHIER SUPERMARKET (LIGHT, SOUND AND REAL CALCULATOR)
  • Koli içi adeti: 10
  • CBM (M3): 0.265
 
  • ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kredi kartı, Pos cihazı,gerçek Hesap makinası ve elektronik barkod okuyucusu bulunun kasiyer ürünü ile çocukların paraları tanımaları alışveriş yapmalarını ögretir. Egitici bir ürün olan kasiyer, içerisindeki meyvelerin kesilebilir olması nedeniyle meyveleri meyve kesme tahtasına koyup oyuncak bıçakları ile kesmelerini ve el becerilerini geliştirmesini saglar. Ürünün içeriginde hesap makinasını kullanarak hesap yapmalarını para birimlerini girerek toplama çıkarma bölme çarpma vs. işlemlerini saglayabilirler. Barkod okuyucu butonun butonuna basıldıgında kırmızı ışık ve ''bip'' sesi ile gerçegi aratmamaktadır. Kredi kartını pos cihazına temassız ödeme yapabilir veya pos cihazının içine koyup gerçegi aratmayan bu muhteşem kasiyer ürünü ile çocuklarımız hem eglenir hemde ögrenir.

  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

-Kullanım yaşı +3 yaş
-Çocuk saglıgına uygun plastik ve boyalardan üretilmiştir.
-Bütün ürünlerimizin Test raporları mevcuttur her ürünün belgesini görmek için Kurumsal - Sertifikalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

  • ÜRÜN İÇİNDEKİ BAŞLICA PARÇALAR:

1 adet tezgah
1 adet ekran
1 adet post cihazı

1 adet elektronik barkod okuyucu
1 adet elektronik hesap makinesi
1 adet mikrofon ve düğmesi
1 adet kasa kapağı ve açma düğmesi
1 adet terazi ve göstergesi
1 adet sepet

1 adet kesme tahtası
1 adet muz
1 adet çilek
1 adet portakal
1 adet yeşil şişe
1 adet bıçak
1 adet süt kutusu
1 adet kurabiye kutusu
1 adet mısır gevreği kutusu
5 adet kağıt para
6 adet bozuk para

  • ÜRÜN AMBALAJI:

Karton Kutu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...