Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı) Kamyon Çeşitleri ve Setler Traktör ve Dozerler Garaj Setleri ve Mekanızmalı Araçlar Pedallı & Pedalsız Binekler Tamir Setleri Kız Oyuncakları Pusetler Market ve Pazar Arabaları Eğitici Oyuncaklar Fast Food ve Pasta Setleri Sürülebilir Makyaj Setleri Meyve Kesme Setleri (Cırt Bantlı)

İş Saglığı ve Güvenliği Politikası

Uçar Oyuncak San. Tic. Ltd. Şti. ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyar, sürekli gelişmeyi temel alan bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi dâhilinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.


Hiçbir iş kazası engellenemez veya kabul edilebilir olarak addedilmemelidir. Hedefimiz; uygulanabilir, tutarlı ve güncel yasal mevzuatlara uygun iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini ortaya koyarak, kazasız bir işyeri yaratmaktır. Bu hedefimizi gerçekleştirmek amacına yönelik; karşılıklı bilgi ve deneyim aktarımı, herkesin görüşlerinin ve önerilerinin alınması ile katılımlarının sağlanması bu konuda başarının anahtarı olacaktır.
 

  • Çalışma ortamında ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenlik risklerinin analiz edilerek minimize edilmesi 
  • İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi için eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesi 
  • Sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı hedefini benimseyerek, gerekli önlemleri almak suretiyle verimliliğimizin artırılması 


Faaliyetlerimizi Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, Plastik Enjeksiyon sektöründe iş sağlığı ve güvenliği açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.


UÇAR OYUNCAK, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutma konusundaki kararlılığını bu alandaki çalışmalarını yoğunlaştırarak sürdürecek, bu amaçla kurmuş olduğu sistemini sürekli iyileştirecek ve geliştirecektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...